Z klasą mundurową o środkach przymusu

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach ponownie odwiedzili pyrzycką komendę Policji. Tym razem celem wizyty były zajęcia na temat środków przymusu bezpośredniego, uzbrojenie oraz innego wyposażenia jakim dysponują policjanci.

Uczniowie drugiej klasy mundurowej o profilu policyjnym mieli okazję dowiedzieć się przede wszystkim jakimi środkami przymusu dysponuje Policja, poznać przepisy prawa stanowiące podstawę ich użycia oraz przynajmniej niektóre z nich samemu wypróbować. Młodzi mundurowi poznali również podstawowe rodzaje broni palnej używane w Policji oraz zasady i przypadki jej użycia. Prowadzący zajęcia policjant omówił również pozostały sprzęt jaki na co dzień wykorzystywany jest w codziennej służbie.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj