Wypadek pod żabowem, cztery osoby ranne

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Do groźnego wypadku doszło w piątek 23 sierpnia w godzinach porannych na drodze pomiędzy Żabowem a Pyrzycami. W czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranne zostały cztery osoby.

Do zdarzenia doszło kilkaset metrów od Żabowa. Jadący osobowym Nissanem w kierunku Pyrzyc 64 letni mężczyzna wspólnie z 14 letnią pasażerką, nagle z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się się z nadjeżdżającym z przeciwka Seatem, w którym podróżowały dwie kobiety w wieku 41 i 18 lat. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły wszystkie cztery osoby. Na szczęście nie są to obrażenia zagrażające ich życiu.

Kierująca Seatem została przetransportowana do szczecińskiego szpitala śmigłowcem ratunkowym. W kierunku Szczecina udała się też karetka z 14 letnią pasażerką Nissana. Natomiast do pyrzyckiego szpitala przewieziony został 64 latek oraz 18 letnia pasażerka Seata. Według wstępnych ustaleń kierujący oboma pojazdami byli trzeźwi. Od kierującego Nissanem w szpitalu pobrano krew celem potwierdzenia stanu trzeźwości w chwili zdarzenia.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj