Wypadek pod Brzeskiem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotni wieczór na drodze W122 pomiędzy Lubiatowem a Mechowem. W zderzeniu samochodu osobowego z maszyna rolniczą na miejscu zginął 20 letni kierowca osobówki.

Niestety w ostatnim czasie, szczególnie w dni wolne od pracy z zatrważającą systematycznością policjanci KPP w Pyrzycach otrzymują zgłoszenia o wypadkach drogowych niosących za sobą ofiary śmiertelne. Nie inaczej było w minioną sobotę. Krótko po godzinie 19 dyżurny pyrzyckiej jednostki Policji otrzymał informację, że na drodze pomiędzy Lubiatowem a Mechowem, na wysokości skrzyżowania z drogą prowadzącą do Brzeska, doszło do wypadku drogowego. Kierujący Oplem Astrą 25 letni mężczyzna podróżujący z pasażerem, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w jadący z przeciwka zestaw rolniczy, a konkretnie w maszynę ciągniętą przez ciągnik rolniczy.

W wyniku zdarzenia młody kierowca Astry zginął na miejscu. Pasażerka Opla nie odniosła żadnych obrażeń ciała.
Obecnie wyjaśniane są przyczyny z których doszło do wypadku.

Autor: mł. asp. Daniel Skrzypczak
Źródło: KPP Pyrzyce

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj