Wypadek koło Parnicy, cztery osoby ranne

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Wczoraj 57 letnia kierująca VW zjeżdżając z trasy S3 w miejscowości Parnica straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Kierująca i trójka pasażerów w tym 5 letnie dziecko z obrażeniami ciała trafiły do szpitali.

Kierująca osobówką zjeżdżając z drogi S3 na drogę W-122 w Parnicy nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze po opadach deszczu w wyniku gwałtownego hamowania straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu. Razem z 57 latką podróżowały jeszcze 2 kobiety i 5 letni chłopiec, wszystkie osoby w wyniku wypadku odniosły obrażenia ciała. 5 latek i jego mama zostali przetransportowani śmigłowcem do szpitala w Szczecinie, natomiast kierująca i druga pasażerka przewiezione do szpitala w Pyrzycach. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W tym przypadku kierująca i pasażerowie mieli dużo szczęścia, jednak to już kolejne zdarzenie drogowe do jakiego doszło w ostatnim czasie na naszych drogach.

Policja apeluje o rozwagę i rozsądek w trakcie poruszania się po drogach. Wystarczy, że podróżując wykażemy się odrobiną rozsądku i odpowiedzialnością za życie i zdrowie nie tylko swoje ale i innych. Pamiętajmy, że upalne dni mogą mieć wpływ na zmniejszenie koncentracji i rozkojarzenie kierujących, nie przeceniajmy swoich możliwości i umiejętności w prowadzeniu pojazdów, zatrzymujmy się na postój aby chwilę odpocząć. Kilka minut poświęconych na odpoczynek naprawdę nie będzie miała większego znaczenia na czas dotarcia do celu podróży a może pozwoli wam dojechać cało i szczęśliwie. Pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego a na naszych drogach będzie bezpieczniej.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj