Wyładował agresje na radiowozie

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Pyrzycki policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego 19 – letniego mieszkańca Pyrzyc, który wyładował swoją agresję na policyjnym radiowozie. Zuchwalec za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 15.00 patrol policji został skierowany do jednego ze sklepów na terenie miasta w związku z kradzieżą. W czasie gdy policjanci przeprowadzali interwencje wobec sklepowego złodzieja z tyłu sklepu na radiowozie policyjnym swoją agresję wyładowywał nietrzeźwy pyrzyczanin. 19 – latek miał pecha, bo w momencie gdy kopał w policyjny pojazd w czasie wolnym od służby pod sklep na zakupy podjechał policjant pracujący na co dzień w pyrzyckiej komendzie. Policjant obezwładnił agresywnego chuligana i wezwał na miejsce patrol. W tym czasie mundurowi będący na interwencji w sklepie zakończyli swoje czynności i pomogli koledze. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Na miejscu zatrzymany po badaniu stanu trzeźwości z wynikiem ponad 2 promili alkoholu w organizmie został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim i odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj