Wszystko przez alkohol...

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Najpierw opluł radiowóz, później wyzywał interweniujących wobec niego policjantów a w trakcie zatrzymania uderzył jednego z nich głową w twarz. Na koniec tłumaczył, że wszystko to wina zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. 24 letni mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Miała być dobra zabawa w sobotnią noc. 24 latek dobrze się bawił do chwili, gdy przed lokalem zobaczył przejeżdżający policyjny radiowóz. Widok policjantów niestety nie wpłynął na niego pozytywnie, czemu dał wyraz opluwając radiowóz. Policjanci podjęli wobec niego interwencję. Zaraz po wyjściu z radiowozu usłyszeli z ust krewkiego imprezowicza wiązankę niecenzuralnych epitetów pod swoim adresem. Mężczyzna nie reagował na wezwania policjantów do zachowania zgodnego z prawem, w trakcie zatrzymania go cały czas krzyczał, wyrywał się chcąc uciec z miejsca zdarzenia. Jednego z policjantów zaatakował głową uderzając go w twarz.

Po obezwładnieniu przez policjantów 24 latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanego wykazało niemal 2 promile alkoholu w organizmie. W niedzielę, po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy Policji. W trakcie przesłuchania przyznał się do winy. Stwierdził, że to wszystko przez alkohol. Teraz "przez alkohol” grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj