Wpadł, bo zapłacił za zakupy skradzioną kartą

Wczoraj kryminalni z pyrzyckiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna ukradł torebkę wykorzystując nieuwagę właścicielki a następnie poszedł na zakupy, za które zapłacił skradzioną kartą płatniczą.

Wczoraj w jednym ze sklepów na terenie miasta 26 – letni mężczyzna wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni skradł jej torebkę wraz z dowodem osobistym i karta bankomatowa tzw. zbliżeniową, dzięki której można dokonywać do pewnej kwoty transakcji bezgotówkowych. W momencie gdy kobieta zorientowała się, że nie ma torebki przyszła i zgłosiła zdarzenie na policji. Policjanci z wydziału kryminalnego w wyniku czynności ustalili, że skradzioną kartą dokonywano płatności za zakupy w sklepach. Posiadając takie informację w toku dalszych czynności ustalili sprawcę kradzieży, którym okazał się właśnie 26 – letni mieszkaniec Pyrzyc. Mężczyzna znany Policji ponieważ był już wcześniej notowany za podobne i inne przestępstwa. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu a dzisiaj usłyszał już zarzuty do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

 Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj