Włamywacz zatrzymany, część \"towaru\" odzyskane

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Policjanci z Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej Policji zatrzymali niespełna 18 letniego włamywacza. Mężczyzna po wyłamaniu zabezpieczeń drzwi pomieszczenia gospodarczego na jednej z posesji w Pyrzycach ukradł z niej przedmioty warte łącznie niemal 3 tysiące złotych.

Do włamania doszło w środę 16 kwietnia około południa. Pod nieobecność właściciela posesji 18 latek wyłamał rygiel, którym zabezpieczone były drzwi wejściowe do pomieszczenia gospodarczego. Przez nikogo nie niepokojony wyniósł znajdujące się w środku narzędzia, urządzenia elektryczne oraz dwa rowery. Wszystko warte prawie 3 tysiące złotych. Na trop prawdopodobnego sprawcy włamania policjanci Wydziału Kryminalnego wpadli już kilka godzin po zdarzeniu.

Jeszcze tego samego dnia dobrze znany mundurowym z wcześniejszych kradzieży i włamań 18 latek został zatrzymany. W trakcie przeprowadzonego w miejscu jego zamieszkania przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli większość skradzionych przedmiotów. Część z nich zostało też zabezpieczonych w jednym z punktów skupu złomu w Pyrzycach. Odzyskane rzeczy wróciły do właściciela, a zatrzymany 18 latek trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia młody mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj