Włamanie do sklepu w lipianach

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Trzech mężczyzn w wieku od 19 do 44 lat zatrzymali policjanci z Posterunku Policji w Lipianach. Mężczyźni w nocy z wtorku na środę włamali się do jednego z miejscowych sklepów. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Sprawcy dostali się do sklepu po wcześniejszym wybiciu szyby w drzwiach wejściowych. Ze środka zabrali alkohol, papierosy i pieniądze czyli "najpotrzebniejsze” im rzeczy do codziennej egzystencji. Wyniesiony przez sprawców ze sklepu towar wart był niemal 1800 złotych. Mężczyźni przeoczyli jednak fakt, że sklep posiadał zainstalowany system monitoringu. Właśnie zapis kamer pozwolił wezwanym na miejsce przestępstwa policjantom z Lipian zidentyfikować włamywaczy. Już po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci zatrzymali mieszkańców Lipian w wieku 19, 42 i 44 lat. Wszyscy doskonale znani są miejscowym funkcjonariuszom ze swej wcześniejszej "działalności”. Wszyscy zatrzymani wylądowali w policyjnym areszcie. Mundurowi odzyskali też część skradzionego ze sklepu towaru.

W środę zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem za co grozi im do 10 lat więzienia.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj