W czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Policjant pyrzyckiej drogówki, w czasie wolnym od służby zatrzymał mieszkańca Myśliborza, który wpadł do rowu kierowanym przez siebie samochodem. Mężczyzna podczas badania stanu trzeźwości miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W ostatnią sobotę sierpnia, około południa, na drodze w kierunku miejscowości Lipiany, 45-letni mieszkaniec Myśliborza, jadąc na prostym odcinku drogi, wpadł do przydrożnego rowu. Świadkiem całego zdarzenia był policjant drogówki pyrzyckiej komendy, który w czasie wolnym od służby jechał prywatnym autem, w tym samym kierunku, co pojazd marki Renault Megane.

Dziwne zachowanie kierującego Renault wzbudziło wątpliwość policjanta, co do stanu trzeźwości mężczyzny. Policjant zatrzymał i uniemożliwił kontynuowanie dalszej jazdy 45-latkowi, który pomimo stanu nietrzeźwości, usiłował wyjechać z rowu. Funkcjonariusz o całym zdarzeniu poinformował oficera dyżurnego pyrzyckiej komendy, który skierował na miejsce patrol ruchu drogowego. Jak się okazało, w chwili badania mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

 Mieszkańcowi Myśliborza zatrzymano już prawo jazdy, a w niedługim czasie odpowie on także przed sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj