VII edycja konkursu „Policjant , który mi pomógł”.

Trwa VII edycja konkursu, którego głównym celem jest przede wszystkim wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy w wyjątkowo profesjonalny sposób i z dużym zaangażowaniem pomagają tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji związanej z przemocą domową.

Aby podziękować policjantowi za szczególne zaangażowanie na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej wystarczy zgłosić go do konkursu " Policjant , który mi pomógł”.

Konkurs organizowany jest po raz kolejny przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia " Niebieska Linia” i ma on zasięg ogólnopolski. W dotychczasowych sześciu edycjach wyróżnionych zostało łącznie 30 funkcjonariuszy reprezentujących zarówno służbę prewencją, jak i kryminalną na terenie całej Polski.

Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane będą do 31 maja 2014r.Kandydatów mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje (oprócz Policji).

Jak co roku Kapituła (czyli pracownicy Pogotowia " Niebieska Linia, laureaci dwóch ostatnich edycji oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP.) na podstawie zgłoszeń nadesłanych przez osoby pokrzywdzone przemocą lub innych tzw. " pomagaczy” wyłonią 5 kolejnych finalistów.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 26 lipca 2014r. podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie.

Przypominamy, że procedura zgłaszania funkcjonariuszy policji do konkursu odbywa się w cyklu całorocznym, co oznacza, że wszystkie zgłoszenia nadesłane po 31 maja 2014r. przechodzą do kolejnej edycji.

Wszystkie informacje na temat regulaminu konkursu oraz elektroniczna wersja plakatu promująca przedsięwzięcie (do pobrania) dostępne są na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj