Utrudnienia w ruchu – protest rolników

W związku z trwającym w dalszym ciągu protestem rolników Policja informuje, że dzisiaj dodatkowo mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na drodze W106, Pyrzyce – Stargard Szczeciński.

Jak zapowiedzieli rolnicy dzisiaj ich protest zostanie rozszerzony o przejazdy sprzętu rolniczego na drodze W106. W godzinach 11:00 – 15:00 mogą wystąpić utrudnienia na drodze Pyrzyce – Stargard Szczeciński, z uwagi, iż kilka przejazdów ma się odbyć pomiędzy miejscowościami Warnice – Barnim. Rolnicy w ramach protestu wyjadą z Agencji Nieruchomości Rolnych przy ulicy Warszawskiej, dalej ulicą 1-go Maja przez miasto w kierunku Stargardu Szczecińskiego. Następnie kilka przejazdów odbędzie się właśnie pomiędzy Warnicami a Barnimem.  

Policjanci pełniący służbę będą dbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym i kierować w czasie przejazdu rolników innych uczestników ruchu na objazdy aby utrudnienia były jak najmniejsze. Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj