Uprawiał marihuanę na parapecie w mieszkaniu

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zabezpieczyli konopie indyjskie, które na parapecie w swoim mieszkaniu uprawiał jeden z mieszkańców Pyrzyc. Wkrótce mężczyzna odpowie za nielegalną uprawę, za co zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.


W ubiegły czwartek pyrzyccy policjanci ustalili, że na terenie miasta w jednym z mieszkań ktoś uprawia konopie indyjskie. Mundurowi realizując czynności w tej sprawie najpierw ustalili miejsce zakazanej plantacji. Policjanci zatrzymali 33 - letniego właściciela mieszkania u którego w wyniku przeszukania na parapecie ujawnili doniczki z roślinami, których uprawa zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii jest zabroniona. 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, przyznał się, że rośliny wyhodował sam w przeciągu 4 tygodni. Rośliny o wysokości 30 – 40 cm zostały zabezpieczone. Jak się okazało podejrzewany wcześniej karany był już za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Teraz śledczy po zapoznaniu się z materiałem dowodowym przedstawią mężczyźnie kolejny zarzut, zgodnie z którym do więzienia może trafić nawet na 3 lata.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj