Ukradł alkohol i... karton skarpetek.

 

Dzielnicowi z Pyrzyc złapali na gorącym uczynku, złodzieja który w jednym ze sklepów na terenie miasta ukradł karton skarpetek i dwie butelki alkoholu. Kodeks karny za popełnienie przestępstwa kradzieży przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły czwartek w jednym ze sklepów na terenie Pyrzyc doszło do nietypowej kradzieży. W godzinach popołudniowych przyjęto zgłoszenie o kradzieży sklepowej gdzie skradziono dwie butelki alkoholu i.. karton skarpetek na łączną kwotę niemal 800 złotych.

Skierowani na miejsce policjanci na zabezpieczonym monitoringu rozpoznali 20 – letniego mężczyznę, który wcześniej był już karany za podobne przestępstwa. Sprawca kradzieży został zatrzymany przez policjantów jak zmierzał w kierunku miejsca zamieszkania. Część skradzionego towaru odzyskano w wyniku przeszukania. Jak się okazało po zatrzymaniu 20 – latek był pijany, badanie stanu trzeźwości wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzut kradzieży do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo 20 – latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj