Tytoń i alkohol bez akcyzy

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Policjanci z pyrzyckiego wydziału kryminalnego ujawnili w miejscowości nieopodal Pyrzyc wyroby akcyzowe. Zabezpieczono spirytus i krajankę tytoniową o wartości uszczuplenia podatku akcyzowego na prawie 2 tysiące złotych.

Pyrzyccy policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Służby Celnej – Sekcji Dozoru w Myśliborzu w dniu 26 czerwca udali się do miejscowości pod Pyrzycami, gdzie jak wynikało z wcześniejszych informacji jeden z mieszkańców ma wprowadzać do obrotu gospodarczego nielegalne wyroby akcyzowe. Na miejscu w wyniku przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli niemal 2 kg krajanki tytoniowej a także ponad 20 litrów spirytusu.

W związku z zabezpieczeniem wyrobów nieposiadających znaków akcyzy skarbowej 58 – letni mężczyzna odpowie przed sądem z przepisów kodeksu karno – skarbowego.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj