Trzy osoby aresztowane. ujawniony niemal kilogram amfetaminy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach oraz Centralnego Biura Śledczego zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem znacznej ilości amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat wiezienia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy, działając wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego ze Szczecina ujawnili w ostatnim czasie niemal kilogram amfetaminy .

W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Pyrzyc przechowywane są narkotyki. Po ustaleniu dokładnego adresu, kryminalni udali się do mieszkania gdzie zatrzymali 38 – letnią kobietę. W trakcie czynności przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Zabezpieczone substancje, po przebadaniu i zważeniu okazały się być środkami odurzającymi w postaci amfetaminy o wadze niemal kilograma.

W związku z ujawnieniem znacznej ilości środków odurzających policjanci zatrzymali również dwóch mężczyzn – mieszkańców powiatu pyrzyckiego.
Wszystkim osobom przedstawione zostały zarzuty. Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach wystąpił z wnioskiem do Prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Prokurator przychylił się do wniosku, a sąd zadecydował, że wszystkie osoby najbliższe trzy miesiące spędzą za kratkami.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj