Szybka kara za znieważenie policjantów

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Za znieważenie policjantów podczas wykonywania czynności służbowych 24 – letni mieszkaniec Pyrzyc odpowiedział przed sądem w trybie przyspieszonym.

Nietrzeźwy mieszkaniec Pyrzyc w sobotnią noc podczas interwencji znieważył słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe umundurowanych funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Szczecińscy policjanci swoją obecnością w tym dniu wspierali pyrzycką policję w zabezpieczeniu imprezy masowej jaka miała miejsce na terenie miasta.

Agresywny mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia, a następnie w trybie przyspieszonym odpowiedział przed sadem.

Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy wydał wyrok skazujący 24 – latka na karę 3 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj