Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

 

W ostatnich dniach policjanci pyrzyckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 22 - letniemu kierowcy opla, który w Lipianach w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h. Mężczyzna otrzymał 500 zł. mandat i 10 pkt. karnych.

 

 

 

Policjanci Zespołu Ruchu Drogowego pyrzyckiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej w Lipianach osobowego Opla, którego kierujący zapomniał o obowiązujących od maja nowych przepisach. 22 – letni mieszkaniec Szczecina jechał byłą drogą K-3 w terenie zabudowanym z prędkością 130 km/h. Obecnie nowe przepisy stanowią, że kiedy na obszarze zabudowanym dopuszczalna prędkość przekroczona zostanie o więcej niż 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na trzy miesiące.

  I tak się stało w tym przypadku, w związku z przekroczeniem prędkości o 60 km/h kierującemu zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych i nałożono 10 punktów karnych.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj