Sprawcy uszkodzenia audi z zarzutami

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Policjanci z Pyrzyc ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 22 i 24 lat, którzy w sylwestrową noc dla zabawy zniszczyli samochód zaparkowany przy bloku na jednym z osiedli w Pyrzycach. Obaj usłyszeli już zarzuty.

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach


O uszkodzonym osobowym audi na parkingu przy Placu Wolności w Pyrzycach informowaliśmy podsumowując okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W sylwestrową noc nieznani wówczas sprawcy zdewastowali zaparkowany przed blokiem pojazd obrzucając go ciężkim gruzem i innymi przedmiotami oraz skacząc po karoserii, tym samym powodując liczne i poważne jego uszkodzenia. Już po uzyskaniu informacji o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania ewentualnych sprawców. Po miesiącu poszukiwań policjanci wytypowali dwóch młodych mężczyzn, którzy Nowy Rok witali na "domówce” organizowanej w jednym z pobliskich budynków.

Policjanci obu podejrzewanych o uszkodzenie samochodu mężczyzn zatrzymali w środę 5 lutego. Już wstępne czynności z ich udziałem potwierdziły przypuszczenia mundurowych. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia a w trakcie przesłuchań przyznali się do winy. Jak wyjaśnili zdemolowali samochód tylko dlatego, że posiadło obce tablice rejestracyjne.

Mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Będą też musieli pokryć nie małe koszty naprawy uszkodzonego pojazdu.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj