Sprawca ugodzenia nożem zatrzymany na gorącym uczynku

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
66 letni mężczyzna, który podczas zakrapianego alkoholem spotkania ugodził nożem swojego współbiesiadnika usłyszał zarzuty spowodowania naruszenia czynności narządu ciała. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

We wtorek tj. 1 lipca około godz. 20.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach został poinformowany, że na terenie miasta w jednym z mieszkań starszy mężczyzna dźgnął nożem innego mężczyznę.
Na miejscu pyrzyccy policjanci ustalili, że podczas zakrapianego spotkania doszło do awantury pomiędzy współbiesiadnikami, jeden z nich sięgnął po nóż kuchenny i w trakcie szamotaniny pchnął nim drugiego w brzuch.
Pokrzywdzonego z raną kłutą w okolicy brzucha przewieziono karetką pogotowia ratunkowego do szpitala w Pyrzycach. Po przeprowadzonym zabiegu operacyjnym nic nie zagraża jego życiu. Sprawca ugodzenia nożem z 2 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu trafił do policyjnego aresztu. Na miejscu podczas oględzin miejsca zdarzenia policjanci zabezpieczyli między innymi nóż, którego użył sprawca.
Po wytrzeźwieniu 66 letni mieszkaniec Pyrzyc usłyszał zarzuty spowodowania naruszenia czynności narządu ciała. Przestępstwo to zgodnie z kodeksem karnym zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj