Spowodowała kolizję po pijanemu

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie posiadała kierująca, która spowodowała kolizję drogową. 40 – latka została ujęta i przekazana w ręce Policji przez uczestników zdarzenia, którzy mieli uzasadnione podejrzenie, iż znajduje się ona pod wpływem alkoholu.

W piątek 19 września br. w godzinach popołudniowych, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach otrzymał zgłoszenie, że przy ulicy Lipiańskiej doszło do zdarzenia drogowego- kolizji dwóch pojazdów. Z informacji przekazanej dyżurnemu, sprawcą kolizji miała być kierująca pojazdem osobowym marki BMW. Zachowanie kobiety wskazywało na fakt, iż może się ona znajdować pod wpływem alkoholu. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie został skierowany patrol pyrzyckiej drogówki. W trakcie wykonywanych czynności policjanci potwierdzili przypuszczenia świadków zdarzenia. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u kierującej niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie. 40 – letnia kobieta, mieszkanka powiatu polickiego została zatrzymana przez policjantów, a następnie trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu kierująca usłyszała zarzuty: prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj