Spowiedź za dychę

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Pyrzyccy policjanci zatrzymali Grzegorza K., który wypchnął okno kościoła, po czym wszedł do środka, gdzie poprzez bestialskie zachowanie dopuścił się profanacji miejsca kultu religijnego. Następnie z kościoła ukradł butlę z gazem, którą sprzedał, a pieniądze przeznaczył na alkohol. Teraz odpowie przed Sądem, za co grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Niedzielnego popołudnia Policja w Pyrzycach powiadomiona została przez jednego z mieszkańców o włamaniu do kościoła w Nowym Chrapowie. Podjęte na miejscu czynności potwierdziły, że sprawca wypchnął jedno z okien kościoła, dostał się do jego wnętrza niestety nie w celu modlitwy, ale w zupełnie innym. Spenetrował pomieszczenia oraz w bestialski sposób dopuścił się profanacji miejsca kultu religijnego. Między innymi oddanym przez siebie kałem wymazał konfesjonał, oraz odwrócił dołem do góry krzyż. Wychodząc z kościoła, zabrał z sobą butlę gazową, którą okazyjnie sprzedał, a pieniądze przeznaczył na alkohol.

Już po kilku godzinach od zgłoszenia, 24-letni Grzegorz K. wpadł w ręce pyrzyckich kryminalnych, którzy odzyskali także skradzioną butlę. Jak ustalono, Grzegorz K. w ostatnim czasie dopuścił się jeszcze innych przestępstw.

Teraz będzie się spowiadał ale przed Sądem, za co grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj