Skuteczność policji = bezpieczne święta

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok za nami. Jak co roku przyszedł czas podsumować policyjne działania w zakresie zapewnienia mieszkańcom powiatu pyrzyckiego bezpiecznego spędzenia tego okresu.

Same tylko Święta Bożego Narodzenia to łącznie 27 przeprowadzonych przez policjantów interwencji. Niestety osiem z nich, to interwencje w stosunku do osób, w których pod wpływem zbyt dużych ilości wypitego przy stole alkoholu narastała agresja wyładowywana później na członkach rodziny. W dwóch przypadkach interwencja zakończyła się doprowadzeniem agresywnego domownika do wytrzeźwienia. Dwóm nietrzeźwym, śpiącym "na ławkach” mieszkańcom Pyrzyc, policjanci musieli pomóc w dostaniu się do domów.

Na drogach świąteczny okres minął z jedynie jedną kolizją drogową. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na ulicy Szczecińskiej w Pyrzycach. Nie ucierpiał żaden z uczestników zdarzenia.

Niestety w sylwestrową noc nie obyło się bez aktów wandalizmu. Na Placu Wolności w Pyrzycach doszło do uszkodzenia jednego zaparkowanych przy bloku samochodów. Nie wszystkim też dane było dotrwać końca noworocznej zabawy na imprezie. W policyjnym areszcie wytrzeźwieć musiał 55 letni mężczyzna, który po pijanemu wszczął w domu awanturę. Poza tym obyło się bez bardziej rażących przypadków naruszeń ładu i porządku publicznego. Obyło się również bez wypadków przy odpalaniu fajerwerków.

I w tym miejscu wszystkim mieszkańcom powiatu pyrzyckiego życzyć wypada, aby tak spokojnie i bezpiecznie było przez cały 2014 rok !!

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj