Skuteczne działania prewencyjne

Pyrzyccy policjanci przy wsparciu policjantów Oddziału Prewencji Policji KWP w Szczecinie w minioną sobotę zatrzymali sześć osób, które dopuściły się przestępstw na terenie Pyrzyc. Zatrzymano m.in. trzech mężczyzn za posiadanie środków odurzających, dwóch nietrzeźwych kierujących i jedną osobę która, znieważyła interweniujących funkcjonariuszy.

Policjanci prowadzący działania zapobiegawcze zdarzeniom kryminalnym oraz dbający o ład i bezpieczeństwo w ramach zabezpieczenia podczas trwania turnieju piłki nożnej pn. „ Od Juniora do Seniora” jaki odbył się w ubiegła sobotę tj. 24 stycznia w Hali Sportowej w Pyrzycach wylegitymowali łącznie 138 osób. Nałożyli łącznie 31 mandatów karnych, w ramach kontroli drogowych zatrzymali 2 dowody rejestracyjne, zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierujących rowerami w tym jeden z nich posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim. Podczas działań na terenie miasta zatrzymano również osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające w postaci marihuany w ilości ok. 16 gramów i amfetaminy w ilości ok. 85 gramów. Osoby te zostały zatrzymane w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszą zarzuty posiadania narkotyków.

Podczas działań po zakończonym turnieju został zatrzymany mężczyzna, który przed halą sportową odpalił race świetlną i znieważył interweniujących wobec niego umundurowanych policjantów. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie i za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem w trybie przyspieszonym. 22 – letniemu mieszkańcowi Szczecina grozi do roku więzienia.   Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj