Rozbita grupa narkotykowych dealerów

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Policjanci z Pyrzyc rozbili kolejną grupę osób zajmujących się dystrybucją narkotyków na terenie powiatu Pyrzyckiego. Czterech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 25 lat usłyszało łącznie 17 zarzutów. W więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat.

W piątkową noc policjanci zatrzymali pięciu młodych mężczyzn. Już w trakcie zatrzymania jeden z nich posiadał przy sobie marihuanę. W toku dalszych czynności, w mieszkaniach zatrzymanych policjanci zabezpieczyli narkotyki w ilości łącznie prawie 110 gram marihuany i niecałe pół grama amfetaminy oraz wagi elektroniczne, woreczki strunowe i młynek służące do podziału narkotyków na mniejsze porcje. Jak ustalili mundurowi, czterech z pięciu zatrzymanych mężczyzn od pewnego czasu zajmowało się dystrybucją narkotyków na terenie powiatu pyrzyckiego. Piąty z nich po przesłuchaniu w charakterze świadka został zwolniony.

Zebrany przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił Prokuratorowi Rejonowemu w Pyrzycach przedstawić czwórce mężczyzn w wieku od 19 do 25 lat łącznie 17 zarzutów posiadania, udzielania i przygotowania do wprowadzenia narkotyków do obrotu. Po przesłuchaniach Prokurator zdecydował się zastosować wobec dwóch podejrzanych w wieku 19 i 25 lat środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju. Pozostałych dwóch w wieku 21 i 22 lat, na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim aresztował na okres trzech miesięcy. Za swoją nielegalną działalność podejrzani mogą zapłacić nawet 10 letnim pobytem w więzieniu.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj