Rolnicy przedłużyli protest

W związku z przedłużeniem protestu rolników Policja informuje, że na ulicach Pyrzyc możemy spotkać się jeszcze przez jakiś czas z utrudnieniami w ruchu. Rolnicy przedłużyli swój protest do 16 lutego.

Pyrzyccy policjanci przy wsparciu Oddziału Prewencji Policji KWP w Szczecinie zabezpieczają protesty pyrzyckich rolników, trwające już od 2 lutego. Na tą chwilę protest został przedłużony i ma potrwać o tydzień dłużej czyli do 16 lutego. Rolnicy w ramach protestu wykonują przejazdy sprzętem rolniczym z Agencji Nieruchomości Rolnych przy ulicy Warszawskiej, dalej ulicą 1-go Maja do stacji PKN Orlen przy ul. Szczecińskiej. Policjanci w ramach wykonywania czynności służbowych czuwają nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz aby zgromadzenia przebiegały bez zakłóceń porządku publicznego.

Dotychczas protest przebiegał bez zakłóceń, chociaż utrudnienia w ruchu mogły być uciążliwe dla mieszkańców miasta, jednak policjanci pełniący służbę kierują w czasie przejazdu rolników innych uczestników ruchu na objazdy aby utrudnienia były jak najmniejsze.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj