Rolnicy będą blokować drogę - utrudnienia w ruchu

Protest rolników trwa nadal w związku z tym Policja informuje, że dzisiaj rolnicy będą blokować drogę Pyrzyce – Szczecin. Policja będzie kierować na objazdy w związku z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Rolnicy dzisiaj swój protest przenoszą na drogę Pyrzyce – Szczecin, przejadą jak w dniach poprzednich przez miasto w kierunku Szczecina. Na tej drodze, na skrzyżowaniu Nieborowo – Ryszewko ma nastąpić blokowanie jej.  

W godzinach 11:00 – 15:00 wystąpią utrudnienia na starej drodze K3. W związku z protestem rolników objazd w kierunku Szczecina będzie możliwy przed miejscowością Żabów na skrzyżowaniu na Stare Chrapowo następnie przez miejscowości Linie, Bielice, Parsów, Babin, Chabowo, Będgoszcz. Autor:
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj