Pyrzyckie kino

Objazdowe kino w Pyrzycach
O planach otwarcia kina w Pyrzyckim Domu Kultury od dawna słyszymy ale do tej pory nie doczekaliśmy się takiego z prawdziwego zdarzenia. Któż z nas nie chciałby uprzyjemnić sobie weekendowego wieczoru oglądając premierowy film? Większość z nas rezygnuje z oglądania filmów w kinie ze względu na to, że wiąże się to z specjalnym wyjazdem do Szczecina, Gorzowa lub Stargardu. Przecież wystarczyłoby tylko wyjść z domu i przejść się spacerkiem do PDKu. Dzięki Orange i OUTDOOR CINEMA stało się to możliwe ...

Objazdowe Kino Orange zawitało do naszego miasta 2 grudnia 2010r. W repertuarze kina każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla dzieci wyświetlono film animowany , miłośnikom klasycznej komedii – Śluby panieńskie Aleksandra Fredry w najnowszej produkcji Filipa Bajona oraz komedię romantyczną Krzysztofa Lange - Śniadanie do łóżka. Pyrzyczanie tłumnie ruszyli do kina. Tego dnia filmy obejrzało grubo ponad 300 osób w różnym wieku.

Ci co nie mieli przyjemności z wizyty w pyrzyckim kinie niech się nie smucą. Otóż możliwość obejrzenia najnowszych premier i hitów filmowych pojawia się znowu. 28 stycznia 2011r. ponownie będziemy gościli Kino Objazdowe. Tym razem zostaną zaprezentowane dwa filmy: Mr. Nobody oraz Maczeta. Ma być również przedstawiona propozycja dla najmłodszych.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjne warunki wstępu na seanse. Cena biletu wynosi jedynie 11 zł na projekcje premierowe oraz 5 zł na hity minionego sezonu. Proponowane ceny biletów są atrakcyjne w stosunku do cen w Multikinach i bez perspektywy specjalnych wyjazdów. Zapewne tego dnia też większość z mieszkańców naszego pięknego miasta wybierze się na seans do Pyrzyckiego Objazdowego Kina Orange. Kto wie może następnym razem będziemy mieli możliwość oglądania premier filmowych na nowej sali kinowej PDK? Miejmy nadzieje, że nastąpi to bardzo szybko.

Autor: Redakcja
Źródło:

Komentarze2011-01-27 07:32:49
#1

~Feba
Niestety takie jednorazowe akcje to nie rozwiązanie. Braku miejscowego kina nie zastąpią kina objazdowe. Bez inwestora Pyrzyce nigdy nie doczekają się kina. A to wielka szkoda.
2011-01-27 19:08:18
#2

~Neftis
Dokładnie. Fajnio by było gdyby w końcu powstało kino z prawdziwego zdarzenia. Możemy jedynie czekać i marzyć....
2011-06-11 07:16:03
#3

shendu
No i już doczekaliście się kina w Pyrzycach. Brak jednak seansów w środku tygodnia.

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj