Pyrzycki dzielnicowy piąty w województwie

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
W Szczecinie dzielnicowi reprezentujący komendy miejskie i powiatowe z zachodniopomorskiego rywalizowali o miano Dzielnicowego Roku. W finale eliminacji wojewódzkich udział wzięło 41 funkcjonariuszy. Na piątym miejscu zawody ukończył mł. asp. KrzYsztof Jemielity, dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.

W eliminacjach na szczeblu wojewódzkim dzielnicowi najpierw musieli sprostać kolejnemu sprawdzianowi wiedzy zawodowej, a następnie sprawdzić się w konkurencji praktycznej, zbliżonej do realiów ich codziennej służby. Całodniowe zmagania wyłoniły zwycięzców.

Po zliczeniu przydzielonych przez członków komisji punktów za każdą z konkurencji wyłoniono zwycięzców. Na piątej pozycji uplasował się dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, mł. asp. Krzysztof Jemielity. Jest to jak dotychczas najwyższa lokata zajęta przez funkcjonariusza pyrzyckiej jednostki na tym szczeblu konkurencji.

Na koniec laureaci konkursu odebrali z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosława Sawickiego nagrody rzeczowe oraz życzenia powodzenia podczas codziennej służby.

Policjanci, którzy zajęli czołowe miejsca reprezentować będą nasz garnizon w Ogólnopolskim Finale Zawodów Policjantów Dzielnicowych " Dzielnicowy Roku" w Szkole Policji w Katowicach, który odbędzie się w dniach 25- 26 listopada 2013r. Tam, wyłonieni w eliminacjach wojewódzkich funkcjonariusze oprócz sprawdzianu wiedzy zawodowej, symulacji dotyczącej przyjęcia interesanta zmierzą się także z analizą sporządzanej dokumentacji.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj