"Przyjechałem pijany, zamknijcie mnie"

Tak "praworządnych” kierowców policzyć można na palcach jednej ręki. 33-letni mężczyzna przyjechał do pyrzyckiej komendy Policji w sobotnie popołudnie osobowym citroenem. Dyżurnemu zakomunikował, że jest pijany i przyjechał żeby go "zamknąć”.

Dyżurny w odpowiedni sposób obsłużył nietypowego petenta. Pierwszą czynnością było oczywiście poddanie 33-latka badaniu trzeźwości. Urządzenie wykazało półtora promila alkoholu w jego organizmie. Potwierdzono też, że mężczyzna na Policje przyjechał samochodem. W trakcie rozmowy z 33-latkiem okazało się, że powodem jego zachowania była... nieszczęśliwa miłość. Jak sam stwierdził, chce iść do więzienia, bo "nie kocha go dziewczyna”.

Mężczyzna stanie przed sądem. Do więzienia może trafić na 2 lata.

Autor: mł. asp. Daniel Skrzypczak /AŚ KPP
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj