Przewiózł kolegów tak, że trafili do szpitala

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Zderzeniem z ......... murem i pobytem w szpitalu zakończyła się podróż dla pasażerów Opla, którego kierujący spowodował wypadek posiadając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W ubiegłą sobotę, w godzinach wieczornych, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Turze. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego pyrzyckiej komendy. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, iż w zdarzeniu brały udział trzy osoby, a jego sprawcą jest 40 – letni kierujący Oplem- mieszkaniec powiatu pyrzyckiego, który będąc na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w mur okalający jedną z posesji. Policjanci, po przeprowadzeniu badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, stwierdzili u kierującego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna wyszedł z wypadku bez szwanku, natomiast mniej szczęścia miało dwóch podróżujących z nim pasażerów, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Pyrzycach. Nietrzeźwy sprawca został zatrzymany przez policjantów, a następnie doprowadzony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty: spowodowania wypadku oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 4,5 roku więzienia.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj