Procentowy łup z włamania

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
W ręce pyrzyckich policjantów wpadł 17 letni mieszkaniec Pyrzyc, który w weekend okradł jeden z miejscowych warsztatów samochodowych. Łupem włamywacza padły dwie skrzynki piwa jakie znalazł w pomieszczeniu magazynowym.

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym popołudniem.17 letni mieszkaniec Pyrzyc w poszukiwaniu czegoś, co nadaje się do sprzedaży trafił w okolice jednego z warsztatów samochodowych w Pyrzycach. Niewiele myśląc przy pomocy stalowego łomu wyłamał drzwi prowadzące do jednego z pomieszczeń magazynowych warsztatu. Wszedł do środka i znalazł tam dwie skrzynki wypełnione butelkami z piwem. Darmowe piwo okazało się być zbyt kuszącą perspektywą, żeby z niej rezygnować. Zabrał więc obie skrzynki i zaniósł do swojego mieszkania. Następnego dnia, wrócił w to samo miejsce rowerem. Ponownie wszedł do pomieszczenia, ale tym razem zabrał jedynie dwie puste butelki od piwa, które w jednym ze sklepów zamienił na oranżadę. Policjantów o włamaniu powiadomił w niedzielne popołudnie jego właściciel. W trakcie czynności policjanci dotarli do świadka, który widział młodego człowieka wychodzącego z warsztatu z reklamówką. Mundurowi dotarli do niego tego samego dnia. W trakcie przeszukania jego mieszkania ujawnili jedną ze skradzionych skrzynek z butelkami, lecz już bez zawartości piwa. Młody włamywacz został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Następnego dnia 17 latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj