Poszukiwany sprawca rozboju

Pyrzycka Policja poszukuje mężczyzny, który w dniu 29 lipca tego roku usiłował dokonać rozboju przy użyciu noża w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Pyrzyc.Mężczyzna wszedł do sklepu trzymając w ręku nóż. Grożąc ekspedientce jego użyciem zażądał od niej wydania pieniędzy ze sklepowej kasy. Na szczęście do sklepu w odpowiednim momencie wszedł postronny mężczyzna. Dzięki temu, oraz uporowi ekspedientki sprawca nie osiągnął swojego celu i uciekł ze sklepu z pustymi rękami.


Napastnikiem był mężczyzna w wieku około 40 lat, szczupłej budowy ciała, niskiego wzrostu. Ubrany był w bluzę dresową koloru siwego bez kaptura, niebieskie dżinsowe spodnie i brązowe półbuty. Na głowie miał czarną wełnianą czapkę z białym napisem z przodu. Na podstawie podanego rysopisu sprawcy, powstał jego portret pamięciowy.Każdy, kto rozpozna przedstawionego na portrecie pamięciowym mężczyznę proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach pod numer telefonu 91 577 95 11 lub 997. Zapewniamy pełną anonimowość.

Autor: mł. asp. Daniel Skrzypczak
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj