Poszukiwany listem gończym z narkotykami

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Policjanci pyrzyckiego wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę, który dodatkowo posiadał znaczną ilość środków odurzających. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających 27-latkowi grozi kara do 10 lat wiezienia.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy, w dniu wczorajszym zatrzymali mieszkańca Lipian, poszukiwanego na podstawie listu gończego wystawionego przez Prokuraturę Rejonową w Gorzowie Wielkopolskim.

W wyniku podjętych czynności operacyjnych policjanci ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie powiatu myśliborskiego ukrywa się 27-letni mężczyzna poszukiwany listem gończym, który w mieszkaniu przechowuje narkotyki. Po ustaleniu dokładnego adresu, kryminalni udali się do mieszkania, gdzie zastali poszukiwanego mężczyznę. W trakcie czynności przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli zawiniątka z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Zabezpieczone substancje, po przebadaniu i zważeniu okazały się być środkami odurzającymi w postaci amfetaminy o wadze niemal 70 gram oraz marihuany o wadze prawie 35 gram. Ponadto kryminalni zabezpieczyli urządzenia służące do porcjowania środków narkotycznych.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 27-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj