Pomóżmy Ali Marzec

Alicja Marzec
U pięcioletniej Ali Marzec został zdiagnozowany glejak złośliwy. Dziewczynka przeszła już pierwsze operacje w Warszawie. Jednak wyleczalność w Polsce przy użyciu chemio- i radioterapii wynosi zaledwie 2 - 3%. Dlatego jedyną szansą na uratowanie Ali jest leczenie poza granicami naszego kraju. W Meksyku, wyleczalność glejaka złośliwego, wynosi 80%. Jednak na wyjazd i leczenie trzeba zebrać 150 tyś. złotych.

Dlatego, też zapraszamy wszystkich na sztukę, w wykonaniu pyrzyckich radnych pod tytułem


"Sesja Niezwyczajna"
która zostanie wystawiona
16 lipca o godzinie 12:00
w hali kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury


oraz na

Festyn charytatywny przy Fontannie
17 lipca o godzinie 14:00


Pieniądze z biletów na sztukę zostaną w całości przekazane na leczenie Ali. Cena biletu to conajmniej 20 zł do nabycia w PDK, Urzędzie Miejskim w Pyrzycach. W sprawie biletów należy kontaktować się z Anną Fejczuk, tel. 664 052 652.

Bilety na występ pyrzyckich radnych do nabycia w:

 • PDK,

 • Sklepy na parkingu koło NETTO przy ulicy Zabytkowej:
    - Kwiaciarnia STOKROTKA,
    - Kwiaciarnia ISMENA,
    - Sklep Wędkarski KOGEL MOGEL,
    - Bar U JUŹWY,

 • Biuro Rady Miejskiej w Pyrzycach,

 • Apteka ul. Kilińskiego,

 • Sklep "Źródełko" ul. Kilińskiego,

 • Sklep Saj-Bud (1 Maja - "Niwa"),

 • Sklep Terminex (obok Netto),

 • Kwiaciarnia Cuda-Wianki ul. 1-Maja,

 • Księgarnia Bajka.W trakcie trwania festynu na scenie wystąpią między innymi: grupa rockowa EMPTY SPACE, kapela ludowa PYRZYCZANIE, zespół śpiewaczy PYRZYCZANKA, Bogdan Laskowik i kapela BEZ ZAGRYCHY oraz pyrzycka RAP ESTRADA.

Nie zabraknie także wielu atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na placu będzie można skorzystać z licznych atrakcji: trampoliny, malowanie twarzy, przejażdżki zabytkowym motocyklem i wozem strażackim, warsztatów FABRYKI DOBREGO CZASU, punktu mierzenia ciśnienia i poziomu cukru. Będzie można przyjrzeć się pokazom POLICJI oraz obejrzeć pojazdy militarne. Dla smakoszy kuchni domowej zostaną przygotowane domowe wypieki. Nie zabraknie także stoiska z pierogami.

Podczas imprezy zorganizowana będzie aukcja. Wszystkich mogących przekazać coś na aukcję lub pomóc w organizacji imprezy - prosimy o zgłaszanie się w sekretariacie PDK:
Pyrzycki Dom Kultury nr tel.: (91) 570 19 95


Niektóre z przedmiotów aukcyjnych:

 • Koszulkę na licytację przekazał Michał Winiarski

 • Łukasz Żygadło przekazuje nam na licytację swoją koszulkę,

 • Będzie licytowany szalik Pogoni Olka Moskalewicza

 • Będzie można wylicytować przejazd samochodem Krzysztofa Hołowczyca w towarzystwie Mistrza Polski Sławomira Wasiaka!

 • Będą licytowane przeloty samolotem,

 • Licytacja sprzętu strażackiego - OSP Pyrzyce,Dochód z festynu oraz licytacji zostanie przeznaczony na leczenie Ali Marzec.

Zbiórka pieniędzy odbędzie się także w kościele pw. św. Ottona - na pomoc Ali przekazana zostanie zawartość puszek "Caritas" zbierana podczas niedzielnych mszy przy wejściach do kościoła.

W Morzyczynie podczas IX Mistrzostw Polski Strażaków – Ochotników STIHL® TIMBERSPORT® Series, które odbędą 16 lipca o godzinie 17:00, będą zbierane pieniądze w trakcie imprez towarzyszących. Informacje na temat tej imprezy i organizacji zbiórki pieniędzy w Stargardzie (i okolicy): Radosław Wyrostek, nr tel: 693 977 701

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy do kontaktu za tatą Ali - Piotrem Marzec tel. 504 - 149 - 989
A ludzi dobrego serca zachęcamy do wpłat na numer konta:

PKO BP 08 1020 4867 0000 1502 0111 7878


dla wpłat zza granicy

SWIFT (BIC): BPKOPLPW 13102048670000130201117886


Komitet Organizacyjny "Dla Ali",
Plac Wolności 2/1,
74-200 Pyrzyce


lub
do uczestniczenia w festynie charytatywnym, sztuce pyrzyckich radnych i mszy świętej.

Na stronie http://dlaali.pl/ można zapoznać się z historią choroby Alicji Marzec.

Autor: SD
Źródło:

Komentarze2011-07-13 07:32:00
#1

~agag
Jestem mieszkanką Pyrzyc! Zachęcam wszystkich ludzi DOBREGO SERCA do pomocy! Grosz do grosza uzbieramy potrzebne pieniążki! Ja już wpłaciłam drobną kwotę na pomoc dla ślicznej Ali- pomóż i TY !
2011-07-13 12:18:47
#2

~Hybri
Każdy może pomóc. Jest ze Szczecina i już wpłaciłem kwotę na jaką mnie stać. Zachęcam wszystkich do pomocy Ali.
2011-07-15 22:25:25
#3

~Marta
Zachęcam Wszystkich i proszę o pomoc dla naszej pyrzyczanki Ali,ten Aniołek potrzebuję teraz od nas pomocy!! Malutkie dzieciątką nie zdjaję sobię sprawy,ile my pyrzyczanie włożyliśmy,zaangażowaliśmy swe serca w te kochane maleństwo. Mam nadzieję,że każdy z nas ma dobre serce..i niezależnie od charakteru pomoże Ali,spotkamy się na festynie w Kościele,żeby modlić się za zdrówko naszej Ali i będziemy wszyscy czeksać aż wróci do nas z uśmiechemna buzce-czego jej i rodzicom bardzo bardzo życzę. wspołnymi siłami przetrwamy wszystko
2011-09-11 15:51:45
#4

~Gość
Ala walczyła do końca...

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj