'Policjant, który mi pomógł' VIII edycja konkursu

Przypominamy o trwającej VIII edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą „Policjant, który mi pomógł” którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Instytut Psychologii Zdrowia „Niebieska Linia”. Konkurs ma na celu wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane będą do 31 maja 2015 roku.

Konkurs od pierwszej edycji odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej".

Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji (z wyjątkiem Policji) można nadsyłać przez cały rok bezpośrednio do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” ( ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie).

Kandydatury nadesłane po 31 maja 2015 roku zostaną uwzględnione w następnej edycji konkursu.

Laureatów Konkursu wybiera Kapituła, w skład której wchodzą pracownicy Pogotowia „Niebieska Linia”, laureaci ostatnich trzech edycji oraz przedstawiciel Biura Prewencji i Ruchu Drogowego KGP.

W 2015 roku wręczenie nagród 5 kolejnym laureatom odbędzie się podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie.

Więcej informacji o konkursie można uzyskać na stronie:www.policjant.niebieskalinia.plAutor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj