Policja poszukuje właścicieli rowerów

 

Policja zwraca się do osób, które utraciły rowery w wyniku kradzieży lub innych okoliczności. Na terenie Pyrzyc zostały odnalezione dwa jednoślady, które można odebrać w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach. 

W ostatnim czasie policjanci patrolujący miasto znaleźli w pobliżu ogródków działkowych przy ulicy Lipiańskiej rower typu damka, koloru bordowego. Jednoślad nie posiadał żadnych zabezpieczeń ani numeru identyfikacyjnego. W pobliżu funkcjonariusze nie zauważyli żadnych osób, które mogłyby być właścicielami roweru. Kolejny rower typu góral został odnaleziony na Wałach Chrobrego w Pyrzycach, prawdopodobnie został skradziony w rejonie stacji paliw Orlen przy szpitalu. Jednoślady zostały zabezpieczone i pozostają do odebrania w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach. Właściciele proszeni o kontakt z KPP w Pyrzycach.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj