Podziękowania za uratowanie życia

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Nie tak dawno informowaliśmy o akcji ratowania tonącego mężczyzny w Lipianach, pod którym załamał się lód. Wspólne działania policjantów i dwóch mieszkańców Lipian pozwoliły uratować ludzkie życie. Teraz przyszedł czas, aby podziękować Pawłowi Ciszewskiemu i Tomaszowi Piotrowskiemu za ich poświęcenie.
W Posterunku Policji w Lipianach, z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach mł. insp. Leszka Ciarkowskiego obaj bohaterowie odebrali podziękowania oraz pamiątkowe ryngrafy.

Komendant dziękując za pomoc w ratowaniu życia ludzkiego podkreślił przede wszystkim, jak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji które często wiązać się mogą z największym ryzykiem, i co ważniejsze że na szczęście są wśród nas tacy, którzy są w stanie takie ryzyko podjąć.

Tak było w tym przypadku. Gdyby nie zachowanie Pawła Ciszewskiego i Tomasza Piotrowskiego, wszystko mogło skończyć się tragicznie. Dzięki nim, mężczyzna dalej może być ojcem i mężem szczęśliwej rodziny.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj