Podziękowania dla policjantów z Pyrzyc

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Dzisiaj w gabinecie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosława Sawickiego przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej złożył podziękowania i gratulacje na ręce szefa zachodniopomorskiej Policji dla mł. asp. Łukasza Jastrzębskiego pracownika Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.

Policjant ten prowadził m. in. dwa postępowania przygotowawcze dotyczące kradzieży ciągnika siodłowego z naczepą oraz dotyczące kradzieży koparko-ładowarki. Mienie to ubezpieczone było na łączną kwotę około 620 tyś. zł. Praca wymienionego policjanta wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego KPP w Pyrzycach doprowadziła o odzyskania tira wraz z naczepą oraz w drugiej sprawie wykazania fałszywego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i tym samym usiłowania wyłudzenia odszkodowania.

Przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej doceniając pracę policjantów z pyrzyckiej komendy bezpośrednio złożył podziękowania prowadzącemu postępowania przygotowawcze i życzyli sukcesów nie tylko w pracy ale i w życiu osobistym.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj