Pobity za kłótnię z konkubiną

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Zarzuty pobicia i naruszenia miru domowego usłyszało czterech zatrzymanych przez pyrzycką Policję mężczyzn w wieku od 23 do 41 lat, którzy wyłamując drzwi wtargnęli do jednego z mieszkań w Pyrzycach, gdzie dotkliwie pobili i okradli jego 26 letniego lokatora.

Pobity młody mężczyzna kilka godzin wcześniej pokłócił się ze swoją partnerką. Ta po awanturze wyszła do miasta, gdzie spotkała swojego 34 letniego brata i trzech jego kolegów. Kobieta opowiedziała bratu o problemach w domu, co bardzo rozzłościło troskliwego braciszka. Wspólnie z kolegami postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wymierzyć w imieniu siostry sprawiedliwość. Poszli więc do jego mieszkania. Chłopak zobaczył ich przez okno, kazał swojemu ojcu zamknąć drzwi do mieszkania przewidując dalszy bieg zdarzeń. Zamknięte drzwi nie powstrzymały pijanych i rozwścieczonych sprawców, którzy wyważyli je uderzając nimi właściciela mieszkania, po czym rozpoczęli poszukiwania swojej ofiary. Znaleźli go schowanego w szafie ubraniowej. Wywlekli go na środek pokoju, gdzie dotkliwie bili i kopali po całym ciele. Przestali dopiero wtedy, gdy po jednym z uderzeń pokrzywdzony stracił przytomność. Po wszystkim sprawcy wyszli z mieszkania zabierając po drodze telefon komórkowy, srebrny łańcuszek i bluzę pobitego mężczyzny. Po odzyskaniu przytomności 26 latek powiadomił o zdarzeniu pyrzyckich policjantów, którzy niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania sprawców. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali trzech z nich i osadzili w policyjnym areszcie. Czwarty został zatrzymany następnego dnia. Odzyskano też część skradzionych rzeczy.

Wszyscy sprawcy usłyszeli zarzuty pobicia oraz naruszenia miru domowego za co grozi im do trzech lat więzienia. Wszyscy solidarnie przyznali się do winy. Mężczyźni odpowiedzą też za wykroczenie kradzieży mienia, które zabrali wychodząc z mieszkania swojej ofiary. Prokurator na wniosek Policji zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj