Po sąsiedzku ze strażą gminną w lipianach

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Współpraca Policji z innymi służbami od 19 marca w Lipianach nabrała nowego wymiaru. Na Komendanta utworzonej w Lipianach Straży Gminnej oficjalnie mianowana została Anna Rojek. Do użytku oddana została też siedziba Straży, w budynku Posterunku Policji w Lipianach.

W uroczystości, która odbyła się w Urzędzie Miejskim w Lipianach udział wziął pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach, podinsp. Grzegorz Śrek oraz Burmistrz Lipian, Krzysztof Boguszewski. Szef pyrzyckich policjantów składając gratulacje Pani Komendant, wyraził nadzieję na owocną współpracę pomiędzy Strażą Gminną i właśnie Policją, oraz życzył wytrwałości w pracy na rzecz bezpieczeństwa społeczności gminy Lipiany.

Już sam fakt powstania Straży Gminnej w Lipianach jest powodem do zadowolenia. Zwiększy to niewątpliwie wachlarz możliwości działania na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa publicznego na terenie gminy Lipiany. Straż Gminna swoją siedzibę ma w budynku Posterunku Policji w Lipianach, gdzie do dyspozycji otrzymała pomieszczenia na parterze. Stały i bezpośredni kontakt policjantów ze strażnikami gminnymi w znacznym stopniu ułatwi codzienną współpracę pomiędzy tymi służbami i pozwoli na maksymalnie efektywne wykorzystanie możliwości wspólnych działań, jakie daje takie rozwiązanie.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj