Plebiscyt „ Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku”

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Konkurs najpopularniejszy dzielnicowy jest organizowany przez redakcję głosu szczecińskiego i koszalińskiego. Polega on na oddawaniu głosów przez mieszkańców naszego regionu na swoich dzielnicowych. Jest to doskonała promocja zawodu policjanta a również roli dzielnicowego jako funkcjonariusza pierwszego kontaktu.

Celem konkursu jest promowanie pracy dzielnicowego oraz jego roli w realizacji zadań policji. Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów oraz oryginalnych kuponów, które będą się ukazywać w piątkowych wydaniach Dzienników. W celu ułatwienia oddawania głosów poszczególnym kandydatom zostanie przypisany sposób glosowania – prefiks oraz numer porządkowy kandydata. By oddać głos za pośrednictwem SMS-A należy przesłać na numer 714666 SMS o treści : GS.DR.xx ( gdzie xx to numer kandydata z listy).

Na łamach dzienników oraz stronach serwisów internetowych od 3 czerwca do 28 czerwca 2013 r. będą publikowane materiały dotyczące pracy dzielnicowego. Mieszkańcy naszego regionu przez cały czerwiec mogą głosować na dzielnicowych.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj