Piłą spalinową groził pozbawieniem życia

 

Pyrzyccy policjanci zatrzymali 41 - latka, który przy pomocy piły do cięcia drzewa groził matce pozbawieniem życia. Za taki czyn sprawcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości pod Pyrzycami w poniedziałek późnym wieczorem. Pijany mężczyzna wszczął awanturę podczas, której uruchomioną piłą spalinową groził matce pozbawieniem życia.

Groźby jakie kierował do kobiety były na tyle poważne, że wzbudziły u niej uzasadnioną obawę, że mogą zostać spełnione. Na miejsce niezwłocznie został skierowany patrol policji. Po przyjeździe policjanci zatrzymali agresywnego 41 – latka. Jak się okazało mężczyzna miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut gróźb karalnych i przyznał się do winy.

Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach, Prokurator zastosował wobec 41 - latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełniony czyn mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj