Pijany „STOPEK” przeprowadzał dzieci przez ulice

Komenda Policji w Pyrzycach

55 – letni mężczyzna, który w ciągu dnia ma dbać o bezpieczeństwo dzieci na przejściu dla pieszych był pijany podczas pracy. Pijany „stopek”miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie!

Wczoraj tj. 15 grudnia pyrzyccy policjanci około 14:30 w centrum miasta zatrzymali mężczyznę, który mając obowiązek zapewnić bezpieczeństwo dzieciom przechodzącym przez przejście dla pieszych był nietrzeźwy. Po zatrzymaniu pracujący na przejściu dla pieszych „Stopek” został poddany badaniu kontroli trzeźwości. Wynik badania to ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wyjątkowo nieodpowiedzialnym panem „Stopkiem” okazał się 55 -letni mieszkaniec Pyrzyc.

Praca mężczyzny została natychmiast przerwana, o całej sytuacji powiadomiono jego pracodawcę. Okoliczności czy mężczyzna stawił się do pracy pijany, czy też spożywał alkohol w jej trakcie będą wyjaśniane. Wkrótce za popełnione wykroczenie i przestępstwo będzie tłumaczył się przed sądem. Niewykluczone, że za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna pożegna się również z dotychczasową pracą.

  Zgodnie z kodeksem karnym, mężczyźnie za narażanie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężki uszczerbek na zdrowiu grozi kara pozbawienia wolności od 3 m-cy do 5 lat.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj