Pijany i do tego bez uprawnień do kierowania

 

Za jazdę w stanie nietrzeźwości w trybie przyspieszonym przed sądem odpowie 30 – letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego, którego dzisiaj w godzinach nocnych zatrzymali do kontroli policjanci patrolujący miasto.

Dzisiaj w godzinach nocnych policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego Volkswagena. Kierujący podczas kontroli przyznał się policjantom, że nie posiada uprawnień do kierowania, bo nigdy nie zrobił prawa jazdy. Kilkakrotnie był już karany za jazdę bez uprawnień.

Podczas kontroli od 30 – letniego mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu, badanie stanu trzeźwości wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu przedstawiony zostanie mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. 30 – latkowi za popełnione przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi do 2 lat więzienia.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj