Nowy Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach

Z dniem 27 lipca 2011r. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinspektor Wojciech Olbryś powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach młodszemu inspektorowi Piotrowi Ostrowskiemu.

Mł.insp. Piotr Ostrowski


Mł.insp. Piotr Ostrowski - nowy szef pyrzyckich policjantów ma 44 lata. Z wykształcenia, po ukończeniu Uniwersytetu Szczecińskiego, jest magistrem administracji, a także absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 1991r. Przez pierwsze lata zajmował się zwalczaniem przestępczości gospodarczej oraz prowadzeniem spraw dochodzeniowo – śledczych w strukturach KWP w Szczecinie. Następnie pracował w Wydziale Kadr i Szkolenia w komendzie wojewódzkiej naszego garnizonu, a od roku 2001 do 26 lipca 2011 realizował zadania w Wydziale Postępowań Administracyjnych KWP w Szczecinie, początkowo na stanowisku zastępcy Naczelnika, a od sierpnia 2009r. na stanowisku Naczelnika tego wydziału.

W trakcie swojej służby był odznaczany: w roku 2003 – Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant”, w roku 2004 Brązowym Krzyżem Zasługi, a w roku 2010 Złotą Odznaką "Zasłużony Policjant”.

Autor: Zespół prasowy KWP Szczecin/ AŚ
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj