Nielegalny tytoń

Policjanci z Komisariatu Policji w Lipianach ujawnili wyroby akcyzowe. Zabezpieczono krajankę tytoniową o wartości uszczuplenia podatku akcyzowego na niemal 2,5 tysiąca złotych.   

W ubiegłą sobotę na jednej z ulic Lipian policjanci podczas patrolu zauważyli dobrze znanego im mężczyznę, który niósł w ręku wypełniony jutowy worek.Podjęli wobec mężczyzny interwencję, gdyż z posiadanej wiedzy 30 – latek handluje artykułami tytoniowymi bez akcyzy. W trakcie interwencji mężczyzna przyznał się do posiadania około 4 kilogramów krajanki tytoniowej. Na miejscu mężczyzna dobrowolnie wydał worek z zawartością suszu tytoniowego, który policjanci zabezpieczyli.

W związku z zabezpieczeniem wyrobów nieposiadających znaków akcyzy skarbowej 30 – letni mężczyzna odpowie przed sądem z przepisów kodeksu karno – skarbowego.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj