Nie - legalny prąd...

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Mieszkanka małej miejscowości w gminie Lipiany u której pyrzyccy policjanci ujawnili nielegalne przyłącze, za pomocą którego kradła prąd usłyszała zarzut kradzieży energii elektrycznej.

Policjanci wydziału kryminalnego pyrzyckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Lipiany dochodzi do kradzieży prądu poprzez nielegalne podłączenie do sieci.

Funkcjonariusze wspólnie z pracownikami energetyki udali się na miejsce, gdzie potwierdzili fakt kradzieży energii elektrycznej. Na miejscu zdemontowano przyłącze i zabezpieczono kostki elektryczne a 57 – letniej właścicielce mieszkania przedstawiono zarzut kradzieży energii elektrycznej, co zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj