Narkotyki zamiast szampana

Dla większości z nas sylwestrowa noc to czas szampańskiej zabawy w gronie przyjaciół. Nie wszystkim jednak dane było po zabawie obudzić się w swoim łóżku. Trzech mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat, którzy zamiast szampana, do świętowania nadejścia nowego roku wybrali narkotyki, sylwestrową noc spędziło w celi policyjnego aresztu.Patrolujący wczoraj wieczorem ulice Pyrzyc nieoznakowanym radiowozem policjanci Wydziału Kryminalnego tutejszej jednostki Policji, zauważyli zaparkowanego Golfa na myśliborskich tablicach rejestracyjnych w zaciemnionym, rzadko uczęszczanym miejscu. Podejrzane zachowanie dwóch mężczyzn stojących przy samochodzie skłoniło policjantów do sprawdzenia, czy nie są właśnie świadkami próby kradzieży.


Okazało się, że w samochodzie przebywały jeszcze cztery młode osoby. Jedna z nich na widok policjantów zaczęła uciekać. Policjanci zatrzymali oddalającego się 19-latka, ujawnili u niego dwie porcje suszu roślinnego, białą substancję oraz kilka czerwonych tabletek. W trakcie dalszych czynności policjanci w samochodzie znaleźli wagę elektroniczną oraz schowane w puszce od piwa należącej do 20 letniego mieszkańca Barlinka, pusty woreczek strunowy i biały proszek zawinięty w srebrny papier. W trakcie przeszukania pozostałych osób, policjanci znaleźli susz roślinny u 21 letniego mieszkańca Barlinka. Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 10 gramów narkotyków w postaci marihuany, ecstasy i amfetaminy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie. Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania a jeden z nich dodatkowo zarzut udzielania narkotyków. Wszyscy podejrzani przyznali się do winy. Teraz o ich dalszym losie będą decydować prokurator i sędzia.

Autor: mł. asp. Daniel Skrzypczak /MR
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj