Narkotyki w kieszeni 17 latka

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Sobotnie wieczory dla młodych ludzi to najczęściej impreza, której nieodzownym elementem jest alkohol. Coraz częściej jednak alkohol zastępowany jest przez narkotyki. W minioną sobotę policjanci z Lipian zatrzymali 17 latka, który posiadał ponad 1 gram marihuany.

Mundurowi podjęli czynności wobec 17 latka krótko przed północą w rejonie hali sportowej w Lipianach. Kontrolując zabezpieczenia budynku policjanci zauważyli stojących w ciemnym miejscu dwóch młodych mężczyzn. W trakcie czynności w kieszeni kurtki jednego z legitymowanych mężczyzn, 17 letniego mieszkańca Lipian, policjant ujawnił woreczek z zawartością suszu roślinnego. W związku z podejrzeniem, że może to być środek odurzający młody człowiek został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji, gdzie w trakcie przeszukania policjanci ujawnili kolejny woreczek, z taka samą zawartością. Przeprowadzone badania wykazały, że w obu woreczkach znajdowała się marihuana.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Dalszy jego los leży w "rękach” prokuratora, który zdecyduje o skierowaniu aktu oskarżenia do Sądu. Jeżeli tak się stanie, 17 latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj